Arama
Filtrele
Kapat

Gizlilik Bildirimi

Bandana-Tr.com Gülbahar Mh. Avnidilligil Sk. Ayja Apt. N.4 D.4 34394 Mecidiyeköy İstanbul adresinde ikamet etmekte olan Red Bilişim İnternet Yazılım ve Danışmanlık Hiz. San. Tic. Ltd. Şti tarafından işletilen bir satış sitesidir.

Bandana-Tr.com üyeleri tarafından internet sitesi üzerinden elektronik ortamda doldurulan kişisel bilgileri (ad, soyad, e-posta adresi, telefon numarası ve posta adresi) saklamakta ve sözleşmelerle belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamaktadır.

Bu bilgiler, kullanıcının onay vermesi durumunda, yapılacak kampanyalarla ilgili duyuruların kendilerine ulaştırılabilmesi için veya doğrudan pazarlama amacıyla Bandana-Tr.com tarafından kullanılabilir.

Siteden gönderilen duyuruların kendilerine ulaşmasını istemeyen kullanıcılar, istedikleri zaman bu taleplerini Bandana-Tr.com'a ileterek gönderimleri durdurabilir, yeni bilgilerini iletmek suretiyle farklı adreslerine duyurularının gönderilmesini talep edebilirler.

Resmi kurumlar tarafından, kanuni ve yasal sebeplerle yapılan resmi bilgi taleplerinin karşılanmasının hukuki olarak zorunlu olduğu durumlarda kullanıcılara ait kişisel bilgiler resmi kurum ve kuruluşlarla paylaşılabilir.

Sitenin devredilmesi, satılması veya birleşmesi ile oluşacak şirket değişimi durumunda sitede toplanan tüm bilgiler yeni şirkete devredilebilir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, güvenliğiniz nedeniyle kesinlikle kaydedilmemektedir. Ödeme bilgileri 128 bit SSL güvencesinde, Bandana-Tr.com web sitesi aracılığıyla ilgili bankaya gönderilir.

Gizlilik politikasında kısmen ya da tamamen değişiklikler olabilir bu değişiklikler site üzerinde anında düzeltilecektir.