Arama
Filtrele
Kapat

Hakkımızda

Bandana-Tr.com Hakkında

Bandana-Tr.com Online Satış Mağazası, Gülbahar Mh. Avnidilligil Sk. Ayja Apt. N.4 D.6 34394 Mecidiyeköy/İstanbul adresinde ikamet eden, Red Bilişim İnt. Ltd. Şti 'ne ait online satış sitesidir.

red - buff

Bandana-Tr.com vasıtasıyla, %100 Orijinal Buff® Wind, HH, Nordbron gibi dünya markalanının bandana ve bere modellerini kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde temin edebilirsiniz. Sitemizde Buff®, Wind, HH, Nordbron markalı ürünlerin yanı sıra kendi tasarım ve üretimizi olan modeller de mevcuttur.  Üzerinde "Aynı Gün Kargo" ibaresi bulunan ürülerimiz, sipariş verdiğiniz gün, diğer ürünlerimiz ise en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.


Buff Nedir?

Multi fonksiyonel Buff ürünleri farklı kullanım alanları olan, bir performans ürünüdür. Buff’ı yüksek düzeyde konfor, koruma veya doğa ve eğlence aktiviteleriniz süresince uygun bir tarz elde edebileceğiniz çok farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

Buff markası, İspanyolca'da atkı anlamına gelen bufanda kelimesinden türetilmiştir. Buff, outdoor aktivitelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir giysi ve aksesuardır.

Sporcular, dağcılar, dalgıçlar, Jim Lee gibi kayak efsaneleri, dünya bisiklet şampiyonu Laurent Brochard, Brezilya’nın futbol yıldızı Ronaldo, motosiklet maceraları devam eden Ewan MacGregor ve Charley Boorman, uluslararası atlet ve yazar Sally Edwards, Buff’ı giyen ünlüler arasındadır.


Nasıl Giyilir?

  • Buff Boyunluk Bandana
  • Orjinal Buff Bandana

Original Buff'ın en az 12 farklı giyim yöntemi vardır. En çok tercih edilen kullanıml şekilleri; atkı, şapka, saç bandı, fular, balaklava, güneş-rüzgar ya da toz maskesi, bandana, korsan bandana, baş örtüsü, alın bandı, buff boyunluk ve beredir.

Buff Nasıl Giyilir Videoları için lütfen tıklayınız.

Buff bandana fiyat listesini görmek için tıklayın!

Buff'ın Tarihçesi

Özel Üretim Buff Bandana